درباره ما

شرکت پویا پزشکی آرون با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تجهیزات تخصصی پزشکی ، با تکیه بر دانش علمی و تجربی و همچنین توسعه زیر ساخت های خود در ۴ گروه ارتوپدی ، مغز و اعصاب ، زیبایی ، و قلبی عروقی فعالیت می نماید و تاکنون همکاری موفق و مستمری را با برترین جراحان و مراکز دولتی و خصوصی داشته است.

خط مشی شرکت ، ارتقاع سطح سلامت جامعه و بهبود ارائه خدمات پزشکی بوده و در این راستا خود را متعهد به درک و تامین نیازهای مشتریان در چهار چوب استاندارد های ملی و بین المللی و همچنین قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی می داند.

نمایندگی شرکت همانند ساز بافت کیش یکی از بزرگترین تولید کنندگان بیوایمپلنت های استخوانی از افتخارات این شرکت می باشد.

محصولات این کمپانی با نام های تجاری Ceno Bone و Ceno Tendon شناخته شده هستند و تماما با رعایت استانداردهای جهانی در کلین روم های کلاس ۱۰ تا ۱۰ هزار تولید می شوند و دارای گواهینامه های نظیر : FDA QSR 21 CFR820 , ISO13485 , ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001 ز شرکت BSI و بعد از آن IMQ ایتالیا و همچنین مجوزهای تولید و صادرات از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران می باشد.

شبکه فروش پویا پزشکی آرون با در نظر گرفتن اصول همکاری به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ارائه خدمات می باشد.

امید است در مسیر تحقق اهداف شرکت با تکیه بر کار گروهی و نوآوری بتوانیم رضایتمندی مشتریان ارجمند خود را به همراه داشته باشیم.

به بالای صفحه بردن